Termin dostawy

Termin dostawy uzależniony jest od wybranej formy wysyłki oraz dostępności zakupionego towaru. Dokładamy wszelkich starań aby zamówiony u nas towar docierał do klienta na czas. Sklep swiatwedkarza.pl nie ponosi jednak odpowiedzialności za wszelkie opoźnienia wynikające z winy przewoźników tj. kurierów oraz Poczty Polskiej.

 

Wysyłki kurierskie - są realizowane w przeciągu 24h od momentu zaksięgowania środków na naszym koncie, przybliżony czas oczekiwania na przesyłkę wynosi  48 - 72h.

W przypadku przesyłki kurierskiej pobraniowej - realizacja, tj. wysyłka z magazynu, następuje zazwyczaj w przeciągu 24-48h od zlożenia zamowienia.

 

Wysyłka za pośrednictwem Poczty Polskiej - wysyłki za pośrednictwem Poczty Polskiej są realizowane raz w tygodniu ( środa ), przyblizony czas oczekiwania na paczkę wynosi zazwyczaj 48 -96h licząc od momentu nadania .

 

W przypadku tymczasowego braku w magazynie któregoś z zakupionych przedmiotów, obsługa sklepu skontaktuje się z klientem za pośrednictwem e-mail bądz telefonicznie, w celu podania przybliżonego czasu realizacji zamówienia.